Blog o zarabianiu w internecie

Poczytaj nasze porady o tym, jak można łatwo zacząć zarabiać w internecie nie mając pieniędzy, a dysponując jedynie wolnym czasem.

Jak zarabiać na własnej stronie internetowej lub blogu?

Własna strona internetowa


Jak już wiesz stworzenie własnego serwisu internetowego (np. bloga) wymaga pewnych nakładów finansowych i/lub własnej pracy. Jednak możliwości zarobkowe są tutaj zdecydowanie większe niż w przypadku klikania w reklamy czy wypełniania ankiet. Można więc mówić tutaj o pewnego rodzaju inwestycji. Zainwestowaliśmy pewną kwotę w powstanie serwisu internetowego, jego promocję i tworzenie treści, a teraz oczekujemy zwrotu z inwestycji w postaci przychodów generowanych przez ten właśnie serwis internetowy. Na czym możemy więc zarabiać mając własny serwis internetowy?

Więcej
Zarabianie na reklamach


Tworzenie bloga - koszty

Ile kosztuje własna strona internetowa lub blog?

Własna strona internetowa


W poprzednim artykule pisaliśmy o tym jak można zarabiać w internecie nie posiadając właściwie nic poza dostępem do internetu i wolnym czasem. Szansą na dużo większe zarobki jest posiadanie własnej strony internetowej np. bloga. Tutaj zarobki mogą już bowiem iść w tysiące, a nawet dziesiątki tysięcy złotych miesięcznie.

Więcej


Jak dorobić sobie do kieszonkowego lub wypłaty mając jedynie dostęp do internetu i trochę wolnego czasu?

Zarabianie w sieci


Każdy z nas na pewno ma sporo pomysłów na wydanie pieniędzy. Ktoś potrzebuje nowego roweru, ktoś inny doładowania do telefonu, a jeszcze ktoś chciałby mieć środki na opłacenie dostępu do Netfliksa czy Spotify. Wiele osób zbiera pieniądze na wymarzone wakacje, kupno fajnego wdzianka albo po prostu potrzebuje pieniędzy na super imprezę. Potrzeb pewnie tyle co ludzi. Za ich realizacją stoją pieniądze, a najczęściej właściwie ich brak. Jak zatem dorobić sobie do kieszonkowego czy wypłaty nie przemęczając się bardzo i dysponując jedynie komputerem/telefonem z dostępem do internetu?

Więcej
Zarabianie w internecie