FAQ - najczęściej zadawane pytania przez Was
Zobacz o co pytają najczęściej inni użytkownicy
Serwis CashIsBack.pl to serwis umożliwiający użytkownikom zarabianie na reklamach wysyłanych do nich na skrzynki mailowe. Dzielimy się z użytkownikami prowizją jaką dostajemy od reklamodawców z wysłanych reklam na adresy mailowe użytkowników zarejestrowanych w serwisie CashIsBack.pl.
Tak. Nigdy, przenigdy nie będziemy pobierać żadnych opłat za korzystanie z serwisu CashIsBack.pl. Ba. To my będziemy płacić Tobie jeżeli będziesz aktywnym użytkownikiem czyli takim, który zarejestruje się w serwisie CashIsBack.pl i zgodzi się na otrzymywanie reklam wysyłanych na Twoją skrzynkę mailową, a następnie będziesz klikać w reklamy otrzymywane od nas.
Przede wszystkim musisz się najpierw zarejestrować w serwisie. Link do rejestracji: https://cashisback.pl/user/register. Kiedy wypełnisz formularz rejestracyjny i aktywujesz swoje konto użytkownika będziesz mógł zacząć zarabiać. Od tej pory będziemy bowiem wysyłać na Twoją skrzynkę email reklamy, a Ty będziesz otrzymywał część pieniędzy jakie płacą nam reklamodawcy za kliknięcie w reklamę.
Możesz też polecać nasz serwis swoim znajomym czyli uczestniczyć w naszym programie partnerskim. Za każdego poleconego użytkownika (jeżeli będzie on aktywnym użytkownikiem w serwisie CashIsBack.pl) otrzymasz 10 zł. Szczegóły programu partnerskiego znajdziesz w zakładce "Polecaj i zarabiaj" na tej stronie (FAQ).
To punkty zdobywane przez użytkownika za kliknięcie w reklamę wysłaną na jego skrzynkę email. Każda reklama oprócz stawki za kliknięcie wyrażonej w złotówkach (kwota jaką dostajemy do reklamodawcy za kliknięcie w jego reklamę) ma również określoną liczbę punktów, jaką użytkownik dostanie za kliknięcie w tą reklamę.
Promujemy użytkowników, którzy są aktywni w serwisie CashIsBack.pl czyli takich, którzy często klikają w reklamy naszych partnerów reklamowych (reklamodawców). Aktywni użytkownicy poprzez zdobywanie punktów aktywności będą zajmowali wyższe miejsca w rankingu użytkowników oraz będą dostawać wyższą prowizję za kliknięcie w reklamę.
Reklamy mogą mieć różną ilość punktów aktywności do zdobycia. Najczęściej będzie to 10 punktów aktywności, ale niektóre kampanie mailingowe będą oferowały ich więcej. Więcej punktów aktywności będą miały najczęściej reklamy, na których zależy nam, żeby osiągnęły pewną wymaganą przez reklamodawcę ilość klików bądź mają krótki termin realizacji. Wyższa liczba punktów aktywności ma zachęcić użytkowników do szybszej realizacji wymogów reklamodawcy.
Prawdopodobnie nastąpiła jedna z czterech poniższych sytuacji:
-kliknięcie w reklamę nie zostało prawidłowo zliczone przez serwis CashIsBack.pl lub nie nastąpiło przekierowanie na stronę internetową reklamodawcy (np. program typu "AdBlock" zablokował przekierowanie);
-nasz reklamodawca nie zaliczył Twojego kliknięcia w swoim systemie informatycznym;
-został wyczerpany przyznany limit kliknięć przeznaczony dla danej reklamy;
-kliknięcie w reklamę nastąpiło po terminie oznaczonym jako "Koniec kampanii mailingowej" (informacje o terminie końca kampanii będą dostępne w Twoim profilu użytkownika w zakładce "Reklamy" po kliknięciu w przycisk "Pokaż" w kolumnie "Info") lub, jeśli nie było podanego terminu "Końca kampanii mailingowej", kliknięcie w reklamę nastąpiło po 3 dniach od wysłania reklamy na Twoją skrzynkę email.
Poziom zaawansowania czyli tak zwany level określa poziom aktywności użytkownika w serwisie CashIsBack.pl. Na grunt serwisu CashIsBack.pl została przeniesione nazewnictwo z gier komputerowych, gdzie gracze w miarę osiąganych postępów w grze przenoszeni zostają na kolejne levele (poziomy zaawansowania) w grze. W CashIsBack.pl jest podobnie. Użytkowników za klikanie w reklamy nagradzamy punktami aktywności, a zdobycie odpowiedniej ilości punktów aktywności pozwoli Użytkownikowi zdobyć kolejny poziom zaawansowania.
Progi kolejnych poziomów zaawansowania (leveli) wyglądają tak:
Level 1: 0 - 29 punktów aktywności
Level 2: 30 - 99 punktów aktywności
Level 3: 100 - 199 punktów aktywności
Level 4: 200 - 399 punktów aktywności
Level 5: 400 - 799 punktów aktywności
Level 6: 800 - 1399 punktów aktywności
Level 7: 1400 - 2199 punktów aktywności
Level 8: 2200 - 3199 punktów aktywności
Level 9: 3200 - 4499 punktów aktywności
Level 10: od 4500 punktów aktywności
Wyższy poziom zaawansowania (level) oznacza dla użytkownika większą prowizję od reklamy. Będzie on dostawał większy procent z kwoty jaką płaci nam reklamodawca za kliknięcie w reklamę.
Użytkownik za dostanie za prawidłowo naliczone kliknięcie w reklamę następujący procent o ceny reklamy za jedno kliknięcie w zależności od swojego poziomu zaawansowania (czym wyższy level tym wyższą prowizję od reklamy dostanie użytkownik):
Level 1: 40% kwoty jaką płaci reklamodawca za jeden klik w reklamę
Level 2: 41% kwoty jaką płaci reklamodawca za jeden klik w reklamę
Level 3: 42% kwoty jaką płaci reklamodawca za jeden klik w reklamę
Level 4: 43% kwoty jaką płaci reklamodawca za jeden klik w reklamę
Level 5: 44% kwoty jaką płaci reklamodawca za jeden klik w reklamę
Level 6: 46% kwoty jaką płaci reklamodawca za jeden klik w reklamę
Level 7: 48% kwoty jaką płaci reklamodawca za jeden klik w reklamę
Level 8: 50% kwoty jaką płaci reklamodawca za jeden klik w reklamę
Level 9: 55% kwoty jaką płaci reklamodawca za jeden klik w reklamę
Level 10: 60% kwoty jaką płaci reklamodawca za jeden klik w reklamę
Ranking użytkowników to lista użytkowników ułożona malejąco według ich punktów aktywności. Malejąco oznacza, że użytkownicy z największą liczbą punktów aktywności znajdą się na górze rankingu.
Ranking użytkowników tworzony jest na podstawie punktów aktywności użytkowników. O miejscu w ranking decyduje zatem ilość zdobytych punktów aktywności (czym większa liczba punktów aktywności tym wyższe miejsce w rankingu). W przypadku, gdy dwóch lub więcej użytkowników ma taką samą liczbę punktów aktywności, o kolejności decyduje moment zarejestrowania się użytkownika w serwisie CashIsBack.pl - wyżej w rankingu znajdzie się użytkownik, który w serwisie CashIsBack.pl zarejestrował się wcześniej.
Ranking użytkowników aktualizowany jest raz dziennie w godzinach nocnych.
Swoje miejsce w rankingu użytkowników sprawdzisz logując się do profilu użytkownika. W zakładce „Panel” (http://cashisback.pl/user/home) w rubryce „Twoja aktywność” pokazane będzie aktualne miejsce jakie zajmujesz w rankingu użytkowników?
Często dostajemy kampanie mailingowe, które mają wyznaczone małe limity kliknięć. Takie reklamy będziemy wysyłać tylko do najbardziej aktywnych użytkowników serwisu CashIsBack.pl czyli takich, którzy zajmują najwyższe miejsca w rankingu użytkowników. W ten sposób wynagradzamy najbardziej aktywnych naszych użytkowników.
Musisz najpierw założyć konto użytkownika. Link do rejestracji: https://cashisback.pl/user/register. Kiedy wypełnisz formularz rejestracyjny i aktywujesz swoje konto użytkownika trafisz na listę użytkowników, do których będziemy wysyłać płatne reklamy. Będziemy wypłacać Ci prowizję od każdej poprawnie klikniętej reklamy czyli podzielimy się z Tobą pieniędzmi jakie płaci nam reklamodawca za kliknięte reklamy.
CPC to skrót od angielskiego wyrażenia „Cost Per Click”, a PPC to skrót od „Pey Per Click”. Oba pojęcia oznaczają cenę jaką reklamodawca zapłaci za jedno kliknięcie w jego reklamę.
Stawki jakie dostajemy od reklamodawców są bardzo zróżnicowane. Bardzo dużo czynników wpływa na cenę reklamy np. wielkość kampanii, rodzaj reklamowanego produktu lub usługi, limity kliknięć. Stawki większości zleconych nam kampanii oscylują wokół kwoty od 0,30 zł do nawet 3,00 zł za kliknięcie.
Bardzo często reklamodawcy różnicują cenę w zależności od ilości osiągniętych klików z reklamy. Czym więcej naszych użytkowników kliknie w reklamę wysłaną na maila, tym większą cenę dostaniemy za jeden klik. Dlatego właśnie dla części reklam stawkę CPC będziemy mogli podać dopiero po zakończeniu kampanii i finalnym rozliczeniu jej z reklamodawcą.
Żebyśmy mogli rozliczyć kampanię reklamową musimy poczekać na raport od reklamodawcy. Najczęściej dostajemy go około 16-18 dnia miesiąca po miesiącu, w którym była realizowana kampania reklamowa. Czyli jeśli wysyłka reklam była w czerwcu, to rozliczenie kampanii nastąpi około 16-18 lipca.
Absolutnie nie. Pieniądze będą dostępne do wypłaty dla Ciebie w momencie potwierdzenia rozliczenia kampanii reklamowej z reklamodawcą. Środki wypłacimy Ci po prostu z własnych pieniędzy, a my poczekamy na płatność od reklamodawcy.
„Polecaj i zarabiaj” to nasz autorski program partnerski, w którym nasi użytkownicy mogą zarobić dodatkowe pieniądze za polecanie serwisu CashIsBack.pl swoim znajomym.
Nie. W momencie założenia konta użytkownika w serwisie CashIsBack.pl utworzony zostaje dla Ciebie link partnerski (tzw. link afiliacyjny) i możesz od razu przystąpić do polecania serwisu CashIsBack.pl i tym samym zacząć zarabiać dodatkowo. To Ty decydujesz czy przystąpisz do programu i aktywnie będziesz polecać serwis CashIsBack.pl swoim znajomym.
Musisz się zalogować do swojego profilu użytkownika. Link znajdziesz w zakładce „Polecaj i zarabiaj” (https://cashisback.pl/user/affiliate) – to ten duży zielony adres internetowy zaczynający się od „https://cashisback.pl/pp-”.
Wystarczy, że wyślesz mailem ten link do Twoich znajomych. Jeśli na nim klikną, a następnie zarejestrują się w serwisie CashIsBack.pl zostaną oni dodani do listy osób poleconych przez Ciebie. Jeśli masz własny serwis internetowy (np. blog) możesz napisać artykuł i wstawić w nim Twój link partnerski.
Każdy użytkownik, który skorzysta z Twojego linku partnerskiego (wejdzie przez niego na stronę CashIsBack.pl), będzie miał aż 30 dni na zarejestrowanie się w serwisie CashIsBack.pl, aby został zaliczony do użytkowników poleconych przez Ciebie.
Wynika to z tego, że ten użytkownik wszedł na stronę CashIsBack.pl później z linku partnerskiego innego użytkownika i dopiero wtedy się zarejestrował. Użytkownik polecony zawsze jest przypisywany do partnera, z którego linku partnerskiego ostatnio wszedł na stronę CashIsBack.pl.
Dostaniesz 10 zł za poleconego użytkownika, który zarejestruje się w serwisie CashIsBack.pl i który osiągnie 5 poziom zaawansowania (level) czyli innymi słowy będzie aktywnym użytkownikiem CashIsBack.pl i będzie on klikał w reklamy.
Jeśli tylko kwota do wypłaty wyniesie 20 zł lub więcej możesz zlecić wypłatę środków. Kwotę do wypłaty sprawdzisz po zalogowaniu się do swojego konta użytkownika w zakładce „Twoje zarobki”.
Nie. Nie naliczamy żadnej prowizji za wypłatę pieniędzy. Nie ma też żadnych ograniczeń jeśli chodzi o liczbę dokonywanych wypłat. Jeśli tylko zgromadzona kwota do wypłaty wynosi przynajmniej 20 zł możesz zlecać wypłatę środków bez obawy, że zostanie potrącona prowizja za wypłatę środków.
Przede wszystkim musisz w ustawieniach swojego konta dodać numer rachunku bankowego, na który będziemy przelewać Ci pieniądze. Podaj imię i nazwisko właściciela rachunku bankowego, nazwę banku oraz 26 cyfrowy numer konta bankowego. Jeśli dodasz konto bankowe, a kwota do wypłaty będzie wynosiła przynajmniej 20 zł, to na Twoim koncie użytkownika w zakładce „Twoje zarobki” pojawi się w prawym górnym rogu zielony przycisk „Wypłać pieniądze”. Wystarczy, że go klikniesz, wpiszesz kwotę jaką chcesz wypłacić (minimum 20 zł) i zatwierdzisz zlecenie wypłaty.
W regulaminie zapisaliśmy, że wypłata zostanie zrealizowana do 5 dni roboczych. W rzeczywistości jednak najczęściej dokonujemy wypłat środków w przeciągu 24 godzin od zlecenia wypłaty.